Kontakt

Biuro

tel.: 71 307 09 95
e-mail: kontakt@etnocafe.pl

Kawiarnie Wrocław

Okrąglak

tel. 71 307 10 03
e-mail: okraglak@etnocafe.pl

Pasaż Grunwaldzki

tel. 511 992 001
e-mail: pasazgrunwaldzki@etnocafe.pl

Ovo

tel. 537 772 236
e-mail: ovo@etnocafe.pl

Kawiarnie Warszawa

Nimbus

tel. 537 772 231
e-mail: nimbus@etnocafe.pl

Marszałkowska

Kawiarnie Poznań

Posnania

tel. 537 772 237
e-mail: posnania@etnocafe.pl

Galeria Pestka

tel. 537 772 218
e-mail: pestka@etnocafe.pl

Kawiarnie Leszno

tel. 537 772 249
e-mail: galerialeszno@etnocafe.pl

Kawiarnie Szczecin

Galeria Piastów

tel. 516 954 610
e-mail: piastow@etnocafe.pl

CH Galaxy

tel. 517 262 159
e-mail: galaxy@etnocafe.pl

Hamda Trade Sp. z o.o.
Aleja Śląska 1
54 – 118 Wrocław
KRS: 0000348674
NIP: 726-262-11-61
Regon: 100835865
Kapitał zakładowy 300 000 PLN
Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy KRS
sprzedaz@etnocafe.pl
szkolenia@etnocafe.pl
zamowienia@etnocafe.pl
serwis@etnocafe.pl
marketing@etnocafe.pl
ksiegowosc@etnocafe.pl
Palarnia, Jerzmanowska 17, Wrocław, Polska ,
budynek 6E

Palarnia

Jerzmanowska 17, Wrocław, Polska

budynek 6E

Biuro, jerzmanowska 17, Wrocław, Polska ,
budynek G, pokój 2

Biuro

jerzmanowska 17, Wrocław, Polska

budynek G, pokój 2