Dla biznesu

Etno Cafe to nie tylko sieć kawiarni, to przede wszystkim rzemieślnicza palarnia kawy z Wrocławia, która niezwykle dba o jakość swoich produktów. Jeśli łączy nas taki sam system wartości to spotkaliśmy się w idealnym miejscu. Chcielibyśmy zaproponować Tobie kawę do biura lub do Twojej działalności gastronomicznej. Kawę, która potwierdzi Twoje podejście do biznesu.

Wiemy, że kawa i praca są nierozrywalne. Dlatego oferujemy Tobie to czego potrzebujesz. Oferujemy szereg usług związanych z kawą i gwarantujemy wysoką jakość ich realizacji. Chętnie pomożemy w doborze ziarna oraz doradzimy jaki ekspres i młynek najlepiej sprawdzą się w Twoim kawowym królestwie. Zapewnimy stałe dostawy, opiekę nad zamówieniem i szereg usług dodatkowych (akcesoria, szkolenia).

Zaufało nam wiele firm, których pracownicy i goście piją naszą kawę, dołącz do nich i ciesz się z wysokiej jakości kawy.

Daj nam znać, czego potrzebujesz.

Kawa do biura

Smakuje Ci nasza świeżo palona kawa?
Jeśli przypadkiem chcesz kupić dobrą kawę albo całkiem świadomie szukasz kawy do biura, Etno Cafe zapewni Ci regularne dostawy świeżo wypalonych ziaren do Twojego biura.

Nasza oferta – kawa do biura dodatkowo zawiera: bezpłatny dowóz kawy, ekspresy (zakup i wynajem) oraz serwisowanie sprzętu.Cena kawy i dodatkowych usług ustalana jest indywidualnie.

Bardzo lubimy rozmawiać, wspólnie zastanowimy się, która kawa będzie dla Ciebie najlepsza, a także podpowiemy jaki sprzęt wybrać.

»»» Napisz do nas «««

Oferta dla HoReCa

Jeśli prowadzisz kawiarnię, bądź odpowiadasz za kawowe zaopatrzenie, poznajmy się.

Spróbuj naszej kawy, kup zestaw testowy w specjalnej cenie albo po prostu zaproś nas do siebie, a przygotujemy dla Ciebie kawę.

Chętnie pomożemy w doborze ziarna oraz doradzimy jaki ekspres i młynek najlepiej sprawdzą się w Twoim kawowym królestwie.

»»» Skontaktuj się z nami «««

Dodatkowo, jeśli potrzebujesz możemy zorganizować szkolenia dla pracowników w zakresie obsługi klienta i serwowania kawy.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej.

Ekspresy i młynki

Przygotowanie ulubionej kawy wymaga odpowiedniego sprzętu, który dopasujemy do Twojego miejsca i zwyczajów. Mieszkanie, dom, kawiarnia, a może biuro? Do każdej przestrzeni coś się znajdzie.

Sytuacja jest dynamiczna, nawiązujemy więc współpracę z wieloma producentami, aktualnie dysponujemy sprzętem:

Ekspresami manualnymi marki: VICTORIA ARDUINO, NUOVA SIMONELLI, FAEMA, PROMAC

Ekspresami automatycznymi marki: SAECO, WMF

Młynkami marki: VICTORIA SIMONELLI, EUREKA, CASADIO

Oczywiście jesteśmy tu po to, by pomóc, doradzić w doborze i podzielić się  niezbędną wiedzą, dlatego
pozostańmy w kontakcie.

Szkolenia

Jeśli potrzebujesz szkolenia baristycznego, indywidualnego albo właśnie dla grupy pracowników kawiarni, daj znać. Chętnie przeprowadzimy Cię przez kawowe meandry.

Jeżeli szukasz natomiast ciekawej alternatywy dla wyjazdu integracyjnego to weź pod uwagę, że szkolenia to fajna forma integracji pracowników.
Daj nam znać, czego potrzebujesz.

W czym możemy pomóc?