Kawę do ciasteczka?
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
logo
blog
Dobrze Cię widzieć! Skoro tu jesteś to można przypuszczać, że szukasz czegoś więcej. Chcesz zgłębić meandry kawowego świata, wejść w niego głębiej, nauczyć się czegoś? Jeśli właśnie kiwasz głową, albo szepczesz cicho „tak”, tak to miejsce dla Ciebie.
Mówimy tu głośno o ważnych kawowo sprawach, ale także o tych aktualnych, które się u nas dzieją. Cieszymy się, że mogą to być także Twoje sprawy. Bierz i czytaj, śmiało!
#Cold Brew Coffee
#Palarnia
Jak powstaje Cold Brew Coffee?
17 sierpnia 2021
Damian Maksimowski

Czym jest Cold Brew Coffee? To kawa macerowana, która powstaje w naszym browarze kawowym. Zmielona kawa leżakuje w zimnej wodzie i magicznie (czy oby na pewno?), bez kropli wrzątku zamienia się w smaczny napój o dużej zawartości kofeiny. Tym razem przyjrzymy się temu procesowi pod kątem technologicznym.

zobacz wpis
Z kawą w drodze – atrakcje Dolnego Śląska
23 lipca 2021
Maciej Kuczyński

Zazwyczaj zabieramy Was w podróż po smakach kawy. Dzisiaj zmieniamy kierunek. Udajemy się szlakiem Dolnego Śląska, a kawa to nasz towarzysz. No to w drogę!

zobacz wpis
Aeropress - nowość, która zmieniła parzenie kawy
22 lipca 2021
Karol Przesmycki

Aeropress - niedawno wynaleziona metoda parzenia kawy, która od razu zawładnęła sercami kawoszy na całym świecie. Doczekała się nawet własnych mistrzostw. Jak to się stało? Poznajcie możliwości aeropressu!

zobacz wpis
Polecane artykuły:
Jak powstaje Cold Brew Coffee?
17 sierpnia 2021
Następne
Newsy mocne jak espresso
Zapisz się do newslettera
Tylko ważne rzeczy: promki, nowe kawy i super wydarzenia - bez napinki.
Nie piszemy o pogodzie
Same smaczne i ciepłe wiadomości.
Biorę wieści na wynos
Dziękujemy za zapis do newslettera!
Wystąpił problem z zapisem
Wpisz poprawny adres e-mail
pogadajmy o kawie i nie tylko
tu jest fajnie:
fb
instagram
linkedin
youtube
Copyright by Etno Cafe 2021