Kawiarnie w Gdyni

Otworzyliśmy się ponownie, a jakby pierwszy raz. Z nowymi zasadami, z nową energią, z wielką uważnością.

Sprawdź Menu

Możesz także skorzystać z dostawy pod same drzwi z UberEats lub Wolt


 

Kawiarnie Etno Cafe już jakiś czas temu zacumowały przy Bałtyku. Teraz opuściły swą kotwicę także w Gdyni, aby razem z Wami uczestniczyć w niezwykłej historii tego portowego miasta. I wiecie co? Odkryliśmy, że Gdynia to urokliwe miasto tętniące swoim życiem, w którym brak miejsca na zmęczenie. Dlatego czas wybrać się na dobrego kawowego szota.

Bosman nie dał łajbie żadnych szans, bo skala Beauforta dobiła do 10. A Ty? Jak ocenisz nasze menu, gdy dasz nam szansę? Zobacz, czego możesz u nas spróbować:
Menu kawiarni

Etno Cafe Batory

Skontaktuj się z nami
nr tel.: 792 774 451
e-mail:[email protected]

pn.-sob.: 9:00-21:00
niedz.: 11:00-20:00

Etno Cafe Gdynia – jak dojechać?

Pierwsza kawiarnia Etno Cafe w Gdyni położona jest w samym sercu zabytkowego Śródmieścia, w Centrum Handlowym Batory, na skrzyżowaniu ulic 10 lutego i Władysława IV.

Jesteś w pobliżu? To świetnie! Zabierz naszą kawę na spacer. Odkryjcie razem kolejne punkty na mapie miasta: ul. Świętojańską, Skwer Kościuszki i bulwar nadmorski. Zróbcie sobie wspólne zdjęcie przy Marinie, a na koniec spędźcie kawowy wieczór na plaży miejskiej, podziwiając gdyński zachód słońca.

Nadal zastanawiasz się, gdzie wyjść na kawę w Gdyni? Mamy nadzieję, że szybko to pytanie stanie się retorycznym!

Dobra kawa w Gdyni? Również ta alternatywna.

Kawiarnie Etno Cafe to miejsca z dobrą kawą. Napijesz się u nas klasyków z ekspresu, a także całego wachlarza kaw tworzonych metodami alternatywnymi. Nasi bariści w temacie kawy, czują się jak ryba w wodzie, stąd drip, chemex i aeropress to ich środowisko naturalne.

Szukasz kawiarni do pracy?

Nasze kawiarnie są do tego dobrym miejscem. Dla pobudzenia o poranku zaserwujemy Ci kawę z gorącym śniadaniem, a gdy planujesz biznesowe spotkanie, możesz skorzystać z oferty lunchowej. Przy stolikach znajdują się także gniazdka, z których możesz korzystać podczas pracy.

A może planujesz przysiąść na dłużej?

Jeśli szukasz spokojnej przystani do spotkania z przyjacielem, poczytania książki lub delektowania się chwilą – zapraszamy. Daj sobie chwilę wytchnienia od zgiełku codzienności przy dobrej kawie, cieście lub śniadaniu. A wieczór? Wieczory w kawiarniach Etno Cafe są długie i klimatyczne, sam najlepiej wiesz, z kim go będzie najmilej spędzić.

Kawiarnia w Gdyni przyjazna zwierzętom – odwiedź nas ze swoim przyjacielem.

Kawiarnia Etno Cafe w Gdyni, mimo lokalizacji w centrum handlowym, to kawiarnia przyjazna zwierzętom. Odwiedź nas ze swoim kocim lub psim przyjacielem. Ty możesz liczyć na dobrą kawę, a Twój pupil – miskę wody.

Odwiedź też

Etno Cafe – Kawiarnie we Wrocławiu
Etno Cafe – Kawiarnie w Warszawie
Etno Cafe – Kawiarnie w Poznaniu
Etno Cafe – Kawiarnie w Lesznie
Etno Cafe – Kawiarnie we Katowicach
Etno Cafe – Kawiarnie w Gdańsku
Etno Cafe – Kawiarnie w Łodzi
Etno Cafe – Okrąglak

Nie możesz przyjechać? Odwiedź sklep z kawami Etno Cafe.

Do zobaczenia!