Kawiarnie w Katowicach

Otworzyliśmy się ponownie, a jakby pierwszy raz. Z nowymi zasadami, z nową energią, z wielką uważnością.

Zobacz menu

Możesz także skorzystać z dostawy pod same drzwi z UberEats lub Wolt


 

Katowice mają spodek, my mamy filiżankę – połączyliśmy to! Kawiarnia w Katowicach to nasz sposób, by zarazić Górny Śląsk zamiłowaniem do dobrej kawy, świeżo palonej wprost ze stolicy Dolnego Śląska.

Menu kawiarni

Etno Galeria Katowicka

Skontaktuj się z nami
nr tel.: 537 772 221
e-mail: [email protected]

pn.-so.: 09:00-21:00
niedz.: nieczynne

Etno Cafe Galeria Katowicka – gdzie nas znajdziesz?

Znajdujemy się w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego Katowice Główne. W samej galerii mieści się znaczący węzeł komunikacji miejskiej, a tuż obok przebiega najważniejsza w regionie linia tramwajowa, która umożliwia wygodny dojazd do miast sąsiadujących z Katowicami. Wpadnij i opowiedz nam, gdzie dzisiaj byłeś, albo dokąd właśnie zmierzasz i koniecznie zabierz kubek kawy Etno Cafe ze sobą, aby pokazać jej całe bogactwo Górnego Śląska.

Jakich kaw spróbujesz w kawiarni katowickiej?

Zaczniemy od klasyki – fani espresso lub kaw mlecznych będą mogli spróbować ich różnych odmian, np. na ziarnie bardziej kwasowym lub goryczkowym. Może z dodatkiem naturalnych syropów lub na mleku roślinnym? A jeśli kawa to dla Ciebie coś więcej, nasi bariści przygotują ją dla Ciebie także sposobami alternatywnymi.

Co do kawy? Ciasta, desery i śniadania w kawiarni Etno Cafe w Katowicach.

Kawiarnie Etno Cafe to nie tylko dobra kawa, ale również pyszne jedzenie. Także dla bardziej wymagających – goście znajdą pozycje wegańskie, bez glutenu, ale także… bez plastiku. W zgodzie i z dbałością o środowisko, bo w końcu w ziemi kawa nabiera pełnego potencjału smaku. A potencjał smaku to także świeże ciasta od lokalnych dostawców, desery przygotowywane rzemieślniczo w kawiarni i coś sycącego, na ciepło o każdej porze dnia.

Kawiarnia w Katowicach – miejsce na randkę, spotkanie ze znajomymi, bycie samemu ze sobą…

Przestrzeń kawiarni Etno Cafe to świetne miejsce na relaks i odpoczynek od zgiełku miasta. Zatrzymaj się na chwilę niespieszności w drodze do pracy. Delektuj się znośną lekkością świeżo palonego ziarna w towarzystwie najbliższych, na randce, czy podczas wypadu ze znajomymi. A może najlepszy czas to dla Ciebie czas bycia samemu ze sobą, z ciekawą książką i głową pełną myśli? Również znajdziesz u nas miejsce dla siebie.

Odwiedź też

Etno Cafe – Kawiarnie we Wrocławiu
Etno Cafe – Kawiarnie w Warszawie
Etno Cafe – Kawiarnie w Poznaniu
Etno Cafe – Kawiarnie w Lesznie
Etno Cafe – Kawiarnie w Gdańsku
Etno Cafe – Kawiarnie w Gdyni
Etno Cafe – Kawiarnie w Łodzi
Etno Cafe – Okrąglak

Nie możesz przyjechać? Odwiedź sklep z kawami Etno Cafe.

Do zobaczenia!